Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Produkcja - Operator maszyn w Dębicy – 3500 – 4400 brutto – Praca od Zaraz

19730
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: GRH Polska
E-mail: k.kaszycki@grhpolska.com
Telefon: 501726511

dodano: 2019.10.11
ważne do: 2019.10.18
wyświetleń: 692

Szczegóły oferty:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Produkcja - Operator maszyn KONWENCJONALNYCH, możliwa praca jako: Frezer, Wytaczarz, Szlifierz, Tokarz (produkcja elementów metalowych)
Miejsce pracy: Dębica
Warunki zatrudnienia:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 3500 – 4400 zł brutto (2500 – 3100 zł netto na START)
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
• Stabilną pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn produkcyjnych oraz zapewnienie ciągłości ich pracy
• Bieżąca kontrola jakości
• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znasz przyrządy pomiarowe oraz potrafisz odczytywać rysunek techniczny
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: operator-maszyn.e7ta.qiya@tbapply.pl
4wesele.pl obrabiarki.net